proniko.pl

Filiżanki z nadrukiem na święta

Filiżanki z nadrukiem

Filiżanki z nadrukiem

Jak wiadomo, w Polsce w ciągu roku występuje bardzo wiele różnych świąt. W dzisiejszych czasach każde takie święto jest okazją dla marketingowców i wielu firm na reklamę własnych usług, oferty lub po prostu na promocję własnej marki. Święta z reguły posiadają swoją symbolikę, do której owa reklama nawiązuje. Jest to bardzo prosty i skuteczny sposób. Przykładem reklamy tego rodzaju może być emisja gadżetów reklamowych, oczywiście nawiązujących do tematyki konkretnych świąt, które w danym momencie przypadają.

Przykładem mogą być np. filiżanki z nadrukiem. Są to przedmioty trafiające w gusta osób o wyrafinowanych oczekiwaniach estetycznych i o upodobaniach do przedmiotów eleganckich. Charakter filiżanek, jako przedmiotów, pozwala na dotarcie do konkretnej grupy docelowej klientów, do której ciężko dotrzeć wieloma innymi gadżetami.

Filiżanki z nadrukiem, produkowane na konkretne święta, mają nadrukowane treści nawiązujące do tegoż święta. Np. w okresie walentynkowym treścią nadruku może być serce, rysunek osób zakochanych, itp. Na Boże Narodzenie (święto o wyjątkowo bogatej symbolice) treścią nadruku może być np. choinka, Święty Mikołaj, bałwanek, itp. Z kolei na Wielkanoc nadruk może przedstawiać kurczaczka, baranka, jajko, itp.

Filiżanki z nadrukiem świątecznym można w różny sposób rozprowadzać wśród potencjalnych odbiorców. Dystrybucja odbywa się najczęściej przez sprzedaż – osoby robiące zakupy, ogarnięte atmosferą danych świąt, bardzo chętnie zakupują przedmioty nawiązujące do ich symboliki. Inną metodą dystrybucji jest rozdawanie. Może się to odbywać z udziałem hostess lub innych osób roznoszących filiżanki, ewentualnie mogą one stanowić prezent dla kogoś od danej firmy. Często spotyka się prezenty świąteczne od firm dla stałych lub nowych klientów. Gadżety, o których mowa, odgrywają także znaczącą rolę podczas imprez organizowanych w dniu danego święta lub w okresie zbliżonym. Imprezy te, nawiązujące do święta i jego symboliki, mogą być wsparte filiżankami, które będą jeszcze bardziej wprawiać odbiorców w świąteczny nastrój.

Tagi: , ,

© 2016 - 2019 proniko.pl